Zlekceważył przepisy i spowodował groźny wypadek

reklama

Zignorowanie znaku STOP, a następnie nieustąpienie pierwszeństwa przejazdu, zakończyło się groźnie wyglądającym zdarzeniem drogowym. Sprawca tego wymuszenia stracił prawo jazdy i odpowie przed sądem.

Do zdarzenia doszło wczoraj wieczorem w Topólce na skrzyżowaniu dróg powiatowych. 28-latek jadący fiatem, nie zatrzymał się na znaku STOP. Następnie nie udzielił pierwszeństwa przejazdu, prawidłowo jadącemu audi. Doszło do zderzenia pojazdów. Szczęśliwie mimo dużych zniszczeń pojazdów, podróżujące nimi osoby, nie odniosły poważnych obrażeń.

Uczestniczący w zdarzeniu kierowcy byli trzeźwi. Policjanci ustalili, że winę za kolizję ponosi 28-latek, który wymusił pierwszeństwo. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, mężczyzna stracił prawo jazdy oraz odpowie przed sądem, który zdecyduje o wymiarze kary.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz