Zatankował za ponad 900 zł i odjechał nie płacąc. Rozpoznajecie złodzieja? [FILM]

reklama

Policjanci z komisariatu w Strzelnie szukają sprawcy kradzieży paliwa, do której doszło na jednej ze stacji w regionie. Zdarzenie zarejestrował monitoring stacji.

 

Komisariat Policji w Strzelnie prowadzi postępowanie w sprawie kradzieży paliwa, do której doszło 15 marca br. o godzinie 20:20 na stacji w Sławsku Dolnym. Całe zdarzenie zarejestrował monitoring. Na nagraniu widać jak sprawca podjechał pod dystrybutor samochodem osobowym marki Audi A4 koloru srebrnego i zatankował do baku oraz znajdującego się wewnątrz pojazdu zbiornika 185,63 litra oleju napędowego o wartości 926,29 złotych, a następnie nie płacąc odjechał.

Policjanci zwracają się do osób, które rozpoznają tego mężczyznę lub posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat o osobisty lub telefoniczny kontakt z Komisariatem Policji w Strzelnie przy ul. Cieślewicza 4 – tel. (52) 315 96 18. Informacje można przekazać także za pośrednictwem dyżurnego mogileńskiej komendy pod całodobowym numerem (52) 315 95 00 lub też przekazać w formie elektronicznej na adres: [email protected]  Wszystkim gwarantowana jest anonimowość.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz