Tragiczne konsekwencje wczorajszego wypadku w centrum Inowrocławia

reklama

Wczorajszy wypadek na skrzyżowaniu ulic Staszica i Solankowej ma tragiczne konsekwencje.

Inowrocławska policja prowadzi śledztwo pod nadzorem prokuratury w związku z wypadkiem do którego doszło na ul. Staszica w Inowrocławiu. Zostały potrącone dwie kobiety. Jedna z nich na skutek obrażeń zmarła.

Przypomnijmy, wczoraj około godz. 12.40 na ul. Staszica w Inowrocławiu doszło do wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem marki Seat mężczyzna zderzył się z kierującym audi.

- Na skutek uderzenia jadący audi mężczyzna zjechał na chodnik i potrącił dwie piesze kobiety w wieku 54 i 66 lat. Obie kobiety trafiły do szpitala z obrażeniami. Z powodu odniesionych obrażeń, 54-letnia kobieta po kilku godzinach w szpitalu zmarła. Kierującym pobrano krew do badań, samochody zostały zabezpieczone do prowadzonego śledztwa - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.

Policjanci pod nadzorem prokuratury wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego wypadku.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz