Święta to dobry czas dla złodziei. Bądźmy ostrożni!

reklama

Okres przedświąteczny, to czas domowej krzątaniny, wzmożonych zakupów, ale też łowów dla domokrążców. Nie wszyscy mają dobre zamiary. W Inowrocławiu w tym tygodniu doszło do dwóch przestępstw, gdzie osoby starsze wpuściły do mieszkania obce osoby. Te ich okradły.

Do 95-letniego mieszkańca ul. Armii Krajowej przyszedł mężczyzna, który podał się za osobę, która zajmuje się wymianą grzejników. Mężczyzna wpuścił go do mieszkania. Ten wykorzystując nieuwagę lokatora, z portfela ukradł mu gotówkę i dowód osobisty, po czym zniknął.

Z kolei wczoraj do będącej na spacerze 89-letniej kobiety podeszła kobieta i przywitała ją słowami „cześć ciociu”. Po tym, jak panie zamieniły ze sobą kilka słów, na temat rodziny za granicą, mieszkanka ul. Łokietka zaprosiła rzekomego członka rodziny do domu. Kobieta okradła ją i uciekła.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz