Poszukiwani sprawcy tego wypadku. Przez nich wywróciła się cysterna z paliwem [FILM]

reklama

Radziejowscy policjanci poszukują świadków zdarzenia drogowego, w którym doszło do wywrócenia się cysterny z paliwem. Funkcjonariusze dotarli do monitoringu, na którym zarejestrowany jest pojazd oraz kierowca, który przyczynił się do tego zdarzenia.

 

Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Radziejowie prowadzą postępowanie w sprawie zdarzenia, do jakiego doszło w minioną sobotę, 9 marca około godz. 9:45 w Samszycach na drodze krajowej nr 62.

- Jak ustalili policjanci z drogi podporządkowanej nr W 267, wyjechało osobowe auto- prawdopodobnie opel astra II(bdb), którego kierowca nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu ciężarówce z cysterną. Kierowca ciężarówki aby uniknąć zderzenia, zjechał na pobocze a następnie do rowu, gdzie pojazd przewrócił się na bok - mówi asp. szt. Marcin Krasucki.

Policjanci dotarli do zapisu monitoringu, na którym zarejestrowane jest to zdarzenie. Wszystkie osoby, które rozpoznają pojazd lub osobę, lub były świadkami zdarzenia proszone są o osobisty lub telefoniczny kontakt z  Komendą Powiatową Policji w Radziejowie ul. Kościuszki 31 pod nr tel. 542318400; 542318458. 

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz