Policjanci z Janikowa i Inowrocławia przechwycili marihuanę i amfetaminę

reklama

Wspólne działania policjantów z Janikowa i Inowrocławia doprowadziły do namierzenia mężczyzny uwikłanego w narkotyki. Kara z jaką musi on teraz się liczyć to 3 lata pozbawienia wolności.

Zarzuty posiadania zabronionych środków usłyszał zatrzymany 22-letni mieszkaniec powiatu inowrocławskiego. Wpadł on w ręce policjantów, gdy jechał samochodem przez gminę Janikowo.

- Policjanci uzyskali informację, że mężczyzna może posiadać narkotyki. Przypuszczenie to się potwierdziło, bo zarówno przy kierującym oraz podczas przeszukania jego mieszkania, policjanci ujawnili marihuanę i amfetaminę o łącznej wadze blisko 24 gramów. Mężczyzna trafił do policyjnego aresztu - mówi asp. szt. Izabella Drobniecka.

Na podstawie zgromadzonych dowodów, usłyszał wkrótce zarzut z ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii, dotyczący posiadania zabronionych środków. Grozi mu kara do 3 lat więzienia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz