Policja podsumowuje święta na drogach. Nie było idealnie

reklama

Policjanci prowadzili wzmożone działania na drogach w związku ze Świętami Wielkanocnymi.

Funkcjonariusze kontrolowali prędkość z jaką poruszali się kierowcy, ich stan trzeźwości oraz stan techniczny pojazdów. Na terenie powiatu inowrocławskiego, działania na drogach prowadziło łącznie 87 policjantów WRD.

- Podczas okresu świątecznego patrole wylegitymowały 686 osób, skontrolowały 613 pojazdów i u 653 osób została zbadana trzeźwość. Policjanci ustalali okoliczności 25 kolizji drogowych. Ujawniono łącznie 4 osoby, które kierowały po alkoholu - 2 popełniły przestępstwo, bo były w stanie nietrzeźwości, 2 wykroczenia – jechały po użyciu alkoholu. Policjanci za wykroczenia drogowe zastosowali w 260 przypadkach pouczenia i 148 mandatów karnych. Wobec 9 osób skierowano wnioski o ukaranie do sądu - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz