Uwaga!Link przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich!

Ta strona zawiera treść, która może być nieodpowiednia dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Czy masz powyżej 18 lat i chcesz kontynuować?

Nie, rozmyśliłem się

Pół domu wyleciało w powietrze. Eksplozja butli z gazem [FOTO]

reklama

Po godz. 11.00 w domu jednorodzinnym w Kołodziejewie doszło do eksplozji butli z gazem. Budynek został poważnie uszkodzony.

- W wyniku rozszczelnienia z gazem propan-butan doszło do eksplozji. W wyniku wybuchu poważnie uszkodzona została konstrukcja budynku jednorodzinnego - dach, ściana boczna i szczytowa. Doszło też do niewielkiego pożaru w jednym z pomieszczeń. Poszkodowana została jedna osoba, którą przewieziono do szpitala w Inowrocławiu - informuje kpt. Jarosław Skotnicki, rzecznik prasowy PSP Inowrocław.

W akcji brało udział 6 zastępów straży pożarnej oraz pogotowie energetyczne. Na miejscu jest też policja. Stan budynku jest na tyle poważny, że najprawdopodobniej dom zostanie rozebrany.

reklama

Komentarze (1)


karol2019-01-23 10:35:06

2 0

Najważniesze że matka boska na ścianie nie tknięta

Odpowiedzi: 0

Odpowiedz

Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz