Uwaga!Link przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich!

Ta strona zawiera treść, która może być nieodpowiednia dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Czy masz powyżej 18 lat i chcesz kontynuować?

Nie, rozmyśliłem się

Podwójne zabójstwo sprzed ponad dwóch lat. Morderców spotkała surowa kara!

reklama

Dożywocie. Taki wyrok zapadł dzisiaj dla zabójców 15-letniej Klaudii i 23-letniej Patrycji. 

Sąd Okręgowy wydał wyrok w sprawie zabójstwa dwóch kobiet nad Jeziorem Wiecanowskim k. Mogilna. Skazani za zabójstwo Maciej K. i Sławomir G. resztę życia spędzą w więzieniu.

Do potwornej zbrodni doszło latem 2016 roku. W Jeziorze Wiecanowskim znaleziono zwłoki dwóch młodych kobiet. Mordercy najpierw dokonali zabójstwa 23-letniej Patrycji. Później życia pozbawiona została Klaudia. K. opowiadając o morderstwie wiele razy zmieniał wersję. Winą próbował obarczyć 48-letniego Sławomira G.

- Nie ja jednak utopiłem Klaudię i Patrycję. Żadnej z nich nie utopiłem, choć Sławomir próbował do tego doprowadzić. Bałem się go, strasznie się go bałem. Wysoki sądzie: próbuje się ze mnie zrobić mordercę, którym nie jestem - mówił 24-latek.

Śledztwo tej makabrycznej zbrodni wykazało, że jedna z ofiar miała zostać wykorzystana seksualnie. Potem oby kobietom związano ręce, zakneblowano usta i utopiono w jeziorze.

Podczas ogłaszania wyroku żadnego z dwójki oskarżonych nie było w sali Sądu Okręgowego w Bydgoszczy. Wyrok nie jest prawomocny. Niewykluczone, że obrona złoży wniosek o jego pisemne uzasadnienie, a potem apelację.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz