Podczas kontroli drogowej janikowianin wpadł z amfetaminą i ecstasy

reklama

Mogileńscy policjanci zatrzymali 32–letniego pasażera pojazdu marki Audi A3, który posiadał przy sobie narkotyki. Mieszkaniec Janikowa wpadł podczas kontroli drogowej. Mundurowi ujawnili przy nim prawie 15 gram środków odurzających w postaci amfetaminy i ecstasy.

W minioną sobotę mogileńscy policjanci skontrolowali w miejscowości Ostrowo pojazd marki Audi A3. Samochodem podróżowało dwóch mieszkańców Janikowa.

- W trakcie wykonywanych czynności okazało się, że siedzący na miejscu pasażera 32–latek ukrywał środki odurzające. Łącznie funkcjonariusze zabezpieczyli przy nim prawie 15 gram narkotyków w postaci amfetaminy i tabletek ecstasy. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do policyjnego aresztu. Teraz o jego dalszym losie zdecyduje sąd - mówi asp. Tomasz Bartecki.

Za posiadanie środków odurzających i substancji psychotropowych ustawa o przeciwdziałaniu narkomanii przewiduje karę do 3 lat pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz