Po pijanemu awanturował się, uszkodził samochód i...

reklama

Do pięciu lat pozbawienia wolności grozi 24-latkowi, którego zatrzymali policjanci. Jest podejrzany o uszkodzenie karoserii osobowego auta. Odpowie również za posiadanie marihuany, którą policjanci znaleźli w jego kieszeni.

Do zdarzenia doszło w piątek wieczorem w  Topólce. Ze zgłoszenia jakie wpłynęło do radziejowskiej policji wynikało, że agresywny, nietrzeźwy młody mężczyzna awanturował się w jednym z lokali. Następnie wyszedł na zewnątrz i kopnął w błotnik zaparkowanego auta, uszkadzając je, po czym oddalił się z miejsca przestępstwa.

- Przybyli na miejsce interwencji policjanci, ustalili w rozmowie z pokrzywdzonym personalia sprawcy, a następnie ruszyli na  jego poszukiwania. Po kilku minutach zatrzymali 24-letniego mieszkańca gminy Topólka, podejrzanego o ten czyn. W trakcie przeszukania zatrzymanego, policjanci znaleźli w jego kieszeni woreczek z suszem roślinnym. Wstępne testy pokazały, że jest to niewielka ilość marihuany - mówi asp. szt. Marcin Krasucki.

W związku z tym, iż 24-latek był pijany - trafił do aresztu. Po wytrzeźwieniu usłyszał zarzut uszkodzenia mienia, oraz posiadania środków odurzających. Grozi mu od 3 miesięcy do 5 lat pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz