Uwaga!Link przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich!

Ta strona zawiera treść, która może być nieodpowiednia dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Czy masz powyżej 18 lat i chcesz kontynuować?

Nie, rozmyśliłem się

Napadli i okradli 52-latka. Bandyci już są pod kluczem

reklama

Policjanci Wydziału Kryminalnego inowrocławskiej komendy zatrzymali dwójkę mężczyzn podejrzanych o rozbój. Sprawcy uderzyli pokrzywdzonego i grozili mu nożem. Dzięki szybkiej i skutecznej pracy funkcjonariuszy obaj podejrzani są już za kratkami.

Do zdarzenia doszło 18 stycznia w Inowrocławiu. Dwóch mężczyzn napadło wówczas na 52-latka. Jeden ze sprawców groził mu nożem i uderzył go. Napastnicy zabrali ofierze telefon komórkowy i pieniądze. Poszkodowany zgłosił sprawę na policję, a funkcjonariusze rozpoczęli poszukiwania sprawców.

- Kryminalni bardzo szybko ustalili tożsamość obu mężczyzn. Okazali się nimi dwaj mieszkańcy Inowrocławia w wieku 30 i 33 lata. Młodszy z nich został zatrzymany w miniony poniedziałek na jednej z ulic, w trakcie robienia zakupów. Drugi trafił do policyjnego aresztu wczoraj. Policjanci odwiedzili go w miejscu zamieszkania - informuje st. sierż. Michał Parzyszek.

Obaj napastnicy w prokuraturze usłyszeli zarzut rozboju z niebezpiecznym narzędziem. Decyzją Sądu Rejonowego w Inowrocławiu mężczyźni zostali tymczasowo aresztowani. Za rozbój z użyciem niebezpiecznego narzędzia grozi im kara do 12 lat więzienia, ale nie krótsza niż 3.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz