Uwaga!Link przeznaczony tylko dla osób pełnoletnich!

Ta strona zawiera treść, która może być nieodpowiednia dla użytkowników poniżej 18 roku życia.

Czy masz powyżej 18 lat i chcesz kontynuować?

Nie, rozmyśliłem się

Na przejściu dla pieszych śmiertelnie potrącił starszego mężczyznę

reklama

Trzy miesiące tymczasowego aresztu zastosował sąd wobec 33–latka, który w miniony piątek śmiertelnie potrącił samochodem na przejściu dla pieszych 87–letniego mieszkańca Mogilna. Sprawcy grozi do 8 lat pozbawienia wolności.

Do wypadku doszło na ulicy Padniewskiej w Mogilnie. Ze wstępnych ustaleń śledczych wynika, że 33–letni kierowca seata ibizy potrącił znajdującego się na oznakowanym przejściu dla pieszych 87-letniego mężczyznę, który w wyniku odniesionych obrażeń poniósł śmierć na miejscu. Kierowca został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

- W niedzielę Prokuratura Rejonowa w Mogilnie na wniosek miejscowej komendy Policji wystąpiła do Sądu Rejonowego w Mogilnie o zastosowanie wobec zatrzymanego sprawcy środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania. Decyzją sądu 33–latek najbliższe trzy miesiące spędzi w areszcie - mówi asp. Tomasz Bartecki.

Za spowodowanie wypadku ze skutkiem śmiertelnym grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

reklama

Komentarze (1)


Dana2019-01-21 11:24:35

2 0

To sobie życie chłop zmarnował...

Odpowiedzi: 0

Odpowiedz

Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz