Myślał, że jest terminatorem? Zobaczcie te filmy!

reklama

Wczoraj o godzinie 3.15 w nocy funkcjonariusz Straży Miejskiej pełniący służbę na monitoringu zauważył agresywnego młodego mężczyznę na ul. Królowej Jadwigi.

Mężczyzna wymachiwał jakimś przedmiotem, później kopał w witryny sklepowe, uderzał w kosze na śmieci. Zdewastował znak informacyjny, który później posłużył mu do uderzania w drzwi budynków i witryn zlokalizowanych na ul. Królowej Jadwigi, Rynku i ul. Paderewskiego.

- Na miejsce natychmiast został wezwany patrol Straży Miejskiej. Operator informował strażników, gdzie przemieszcza się sprawca dewastacji. Mężczyzna widząc radiowóz schował się w bramie kamienicy, ale ostatecznie został ujęty przez strażników na ul. Kasztelańskiej, był bardzo agresywny, prawdopodobnie pod wpływem jakichś środków odurzających. O sprawie została powiadomiona również policja - informują strażnicy miejscy.

Strażnicy patrolowali ponownie trasę jaką przeszedł dziewiętnastolatek i stwierdzili również uszkodzone lusterka dwóch pojazdów zaparkowanych na ul. Królowej Jadwigi. Po przeanalizowaniu zapisanego materiału okazuje się, że mógł to być ten sam sprawca.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz