Gdzie oni mają rozum? Kompletnie pijani wsiadają za kierownicę!

reklama

Policjanci z Mogilna i Strzelna zatrzymali w miniony weekend 3 pijanych kierowców. Amatorzy jazdy na "podwójnym gazie” mieli od 2,2 do 3,4 promila alkoholu w organizmie. Teraz o ich dalszym losie zadecyduje sąd, a każdemu z nich grozi kara do 2 lat więzienia.

Pierwszy z pijanych kierowców został zatrzymany w sobotę wieczorem w Mogilnie. 35-latek kierował pojazdem fiat Seicento mając 3,4 promila alkoholu w organizmie.

Niespełna 2 godziny później na terenie miejscowości Mokre w ręce mundurowych wpadł 39–latek, który jechał motorowerem yamasaki. Badanie stanu trzeźwości wykazało w jego organizmie 2,2 promila alkoholu.

Ostatni z mężczyzn został zatrzymany w niedzielę o godz. 13:05 w Sławsku Dolnym. Dzielnicowych z komisariatu w Strzelnie zaniepokoił tor jazdy 41–letniego motorowerzysty. W trakcie rozmowy funkcjonariusze wyczuli od niego woń alkoholu. Podczas badania okazało się, że mężczyzna jest pijany - wydmuchał 2,3 promila.

Podkreślić trzeba, że wielokrotnie policjantów w walce z nietrzeźwymi na drogach wspierają mieszkańcy, przekazując informacje pozwalające na szybkie wyeliminowanie potencjalnego sprawcy tragedii z ruchu drogowego.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz