Chciał się zabić, uratowali go kruszwiccy policjanci

reklama

Kruszwiccy policjanci mł. asp. Marcin Geisler i sierż. szt. Rafał Nowak uratowali mężczyznę, który próbował odebrać sobie życie. Gdy tylko otrzymali zgłoszenie, że z domu oddalił się 54-letni mieszkaniec gminy Kruszwica, a mówił o śmierci, ruszyli na jego poszukiwania.

Wczoraj wieczorem do dyżurnego policji w Inowrocławiu dotarła informacja o mężczyźnie, który wyszedł z domu pod Kruszwicą i prawdopodobnie może odebrać sobie życie. Z informacji wynikało, że 54-letni mężczyzna ostatnio dziwnie się zachowywał. Zanim opuścił dom wspominał o swojej śmierci. Jego żona zaczęła go szukać.

- Policjanci natychmiast podjęli działania poszukiwawcze. W rejonie pobliskiego parku natrafili na samochód, którym poruszała się żona poszukiwanego. Tam też na miejscowym boisku zauważyli kobietę i leżącego nieprzytomnego mężczyznę. Z jej relacji wynikało, że próbował on się powiesić. Po tym, jak policjanci sprawdzili funkcje życiowe mężczyzny natychmiast rozpoczęli jego reanimację. Doprowadziła ona do tego, że zaczął samodzielnie oddychać i otwierał oczy - mówi  asp. szt. Izabella Drobniecka.

Udzielanie mu pomocy trwało do przyjazdu wezwanego pogotowia ratunkowego. Mężczyzna trafi do szpitala pod opiekę medyczną.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz