Amfetamina, ecstasy, marihuana - takie kwiatki mieli w ogrodowym skalniaku

reklama

Radziejowscy kryminalni zatrzymali małżeństwo, które zajmowało się handlem narkotykami. Środki odurzające i psychotropowe mieli schowane pod kamieniami w skalniaku w ogródku. 27-latek został tymczasowo aresztowany na trzy miesiące, pomagająca mu żona dostała policyjny dozór.  

Radziejowscy kryminalni ustalili, że na terenie gminy Dobre małżeństwo zajmuje się handlem narkotykami. Gdy zebrali wystarczające materiały, weszli do domu 27-latka i jego 37-letniej żony.

- W trakcie przeszukania posesji policjanci, na terenie ogródka, pod kamieniami znaleźli dwie foliowe torby wypełnione woreczkami  z suszem roślinnym, proszkiem, kryształkami oraz tabletkami. Jak pokazały wstępne testy były to metamfetamina, amfetamina, marihuana oraz tabletki ecstasy. Łącznie zabezpieczono blisko 230 gramów narkotyków oraz 77 sztuk tabletek ekstazy. Mężczyzna i kobieta zostali zatrzymani - mówi asp. szt. Marcin Krasucki.

Zatrzymani już usłyszeli zarzuty związane z posiadaniem i udzielaniem środków odurzających i substancji psychotropowych. Na podstawie zgromadzonych dowodów sąd zastosował wobec 27-latka tymczasowe aresztowanie na trzy miesiące. Wobec 37-latki prokurator zastosował dozór. O wysokości kary dla zatrzymanych zdecyduje sąd.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz