19 i 20-latek napadli na serwis rtv. Telewizję pooglądają w więzieniu

reklama

Kryminalni zatrzymali sprawców rozboju, do którego doszło w ubiegłym tygodniu w Inowrocławiu. Obaj napastnicy trafili do policyjnego aresztu i usłyszeli zarzut przestępstwa, za które grozi kara do 12 lat więzienia.

Policjanci Wydziału Kryminalnego z inowrocławskiej komendy zbierali przez miniony tydzień informacje na temat przestępstwa, do którego doszło na terenie miasta. Dwaj napastnicy wtargnęli do punktu napraw rtv. Zagrozili tam mężczyźnie. Następnie pobili go, a ich łupem padł czyjś telewizor.

- Powiadomieni o zdarzeniu policjanci zbierali informacje, które mogły przyczynić się do ustalenia sprawców. Tym sposobem kilka dni temu namierzeni dwóch mężczyzn. Wpadli oni po tym, jak kryminalni i patrolowcy zorganizowali zasadzkę w miejscach ich zamieszkania. Mężczyźni w wieku 19 i 20 lat trafili do policyjnego aresztu. Policjanci odzyskali również skradziony telewizor, który sprawcy zniszczyli i porzucili przy jednym ze śmietników - informuje asp. szt. Izabella Drobniecka.

Zatrzymani usłyszeli już zarzut rozboju. Policjanci wnioskowali wobec nich o tymczasowe aresztowanie. Dziś  podejrzani staną przed sądem, który rozpatrzy wniosek o ich areszt. Mężczyznom grozi kara do 12 lat więzienia.

reklama

Komentarze (0)


Dodaj komentarz


😃 😥 😭 😠 😡
👍 👎 ❤️ 🔥 💀

Użytkowniku, pamiętaj, że w Internecie nie jesteś anonimowy. Ponosisz odpowiedzialność za treści zamieszczane na portalu inowroclaw112.pl. Dodanie opinii jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu portalu. Jeśli zauważyłeś, że któraś opinia łamie prawo lub dobry obyczaj - powiadom nas @ lub użyj przycisku Zgłoś komentarz